Szkolenia – Warsztaty – Wydarzenia

Akademia Mindset to przede wszystkim wartościowe szkolenia i warsztaty otwarte. W zależności od potrzeb masz do wyboru kilka opcji, niżej znajdziesz listę aktualnych warsztatów i wydarzeń.

Szkolenia Otwarte

7 wyjątkowych spotkań, podczas których, w zaledwie 4 h, połączymy idee networkingu, warsztatów i mini prelekcji. Każde ze spotkań to krótkie, merytoryczne warsztaty, nastawione są na przekazanie praktycznej wiedzy, a jednocześnie dostarczenie niekonwencjonalnych rozwiązań, o które ciężko w tradycyjnym systemie edukacji.

Wydarzenia skierowane są do osób ceniących rozwój swoich sieci kontaktów i biznesów, poprzez angażowanie się w budowanie trwałych i wartościowych relacji.
Spotkania mają zachęcić do otworzenia się na nowe możliwości, zarówno na przestrzeni rozwoju osobistego jak i rozwoju kariery i biznesu.

WIĘCEJ

Projekt Smart Biznes Mindset odpowiada na potrzeby młodych przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie i swojej organizacji w zakresie kompetencji miękkich. Głównym celem SBM jest rozwój i poprawa konkurencyjności przedsiębiorców przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem.

Projekt SBM skupia się na kreowaniu nowej rzeczywistości biznesowej w szczególności efektywniejszego zastosowania już posiadanych umiejętności twardych i know-how. Dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w budowaniu przewagi na rynku poprzez zwiększanie efektywności osobistej, skutecznego wykorzystania swoich mocnych stron oraz intuicji w procesie podejmowania lepszych decyzji.

WIĘCEJ

Zobacz więcej – aby być na bieżąco z listą najbliższych wydarzeń, sprawdź kalendarz na WYDARZENIA – link otworzy się w nowej karcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *