Partnerzy

NASI PARTNERZY

PARTNERZY

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych partnerów. Znajdziesz tam rozwiązania które pomogą Ci jeszcze lepiej rozwinąć swój biznes czy karierę.

Akcelerator Przedsiębiorczości – Nowoczesne rozwiązania i wsparcie w Restarcie Gospodarczym

Akcelerator Przedsiębiorczości, łączy w sobie  różne formy współpracy i wsparcia dla biznesu od bezpłatnych konsultacji z ekspertami, przez wygodne formy nauki i zdobywania wiedzy, po nowoczesne narzędzia do nawiązywania długoletnich i wartościowych współpracy. Obserwując i analizując sytuację gospodarczą w Polsce i na Świecie, mamy świadomość zagrożeń płynących z dzisiejszej sytuacji, dlatego jako Akcelerator Przedsiębiorczości dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla każdej formy i rodzaju biznesu w Polsce, nie tylko tych firm które dotknął lub sparaliżował obecny kryzys ale również nowo powstałych przedsiębiorstw, które chcą się rozwijać i zdobywać nowe rynki zbytu dla swoich produktów i usług lokalnie, regionalnie, branżowo i międzynarodowo.

AKCELERATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Akademia Rozwoju – Platforma Edukacji i Współpracy

Akademia Rozwoju – platforma online, na której możesz tworzyć i sprzedawać swoje kursy i szkolenia w formule e-learning. Zbierając nasze doświadczenia, postanowiliśmy rozbudować model biznesowy tak, aby każdy jego użytkownik zyskał coś dla siebie. Akademia wyposażona została w możliwości, jakich nie ma żadna inna instytucja, sprosta zarówno niskim kosztom wejścia, jak i potrzebie budowania sieci rozwoju i współpracy. Akademia Rozwoju to nie tylko platforma edukacyjna do sprzedaży kursów online, ale i wiele innych możliwości ich wsparcia. W obecnym czasie, który wymaga największych wyzwań stawianych polskiej przedsiębiorczości, na której opiera się cała gospodarka, jesteśmy dumni, że właśnie teraz możemy we współpracy z innymi dołożyć naszą wyraźną cegiełkę w ratowaniu Polskiej Przedsiębiorczości.

AKADEMIA ROZWOJU

Shopik24.pl – Twórz sieć lokalnych sklepów Internetowych

Idea Shopik24.pl jest skierowana do małych sklepów, gdzie nazwa Shopik24 jest składową trzech elementów, Shop (sklep), ik (mały, lokalny),  24 (czynne 24 godz. / dobę). W obecnej przestrzeni gospodarczej podmioty, które do tej pory konkurowały ze sobą, muszą nauczyć się korzystać ze współpracy i wykorzystywać szanse na rozwój. Dostrzegliśmy, iż wielu przedsiębiorców, którzy prowadzili małe sklepy oraz wielu rolników, którzy do tej pory sprzedawali swoje produkty stacjonarnie, z chęcią rozpoczęliby swoją przygodę dostarczania swych produktów drogą online, co mogłoby nie tylko zwiększyć ich sprzedaż lub w dobie kryzysu i restrykcji uratować ich biznes, ale nawet wejść na całkowicie inny poziom relacji ze swoimi i potencjalnymi klientami.

Shopik24.pl

Akademia Managera – Nowoczesne Treningi dla Twojej kadry

Projekt Rozwojowy dla MŚP ze realizowany wsparciem do 80% ze środków BUR, którego  celem jest rozwinięcie potencjału kadr kierowniczych MŚP, poprzez podniesienie kompetencji menedżerów objętych wsparciem, poprzez refundację usług rozwojowych w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, w tym administrowania zasobami ludzkim. Projekt skierowany wyłącznie do kadra menadżerska, czyli właściciele MŚP, pracownicy MŚP zatrudnieni na stanowiskach kierowniczych, pracownicy MŚP, wobec których właściciele mają plany związane z awansem na stanowisko kierownicze. Założenia: Zwiększenie zysków firmy – Zwiększenie sprzedaży – Usprawnienie produkcji – Analizy i budowanie zespołów – Doradztwo w zakresie rekrutacji. Więcej na:

AKADEMIA MANAGERA

Online z Ekspertem – BMP i Partnerzy

We współpracy z koszalińską firmą szkoleniową BMP, oraz grupą doświadczonych trenerów biznesu, coachów i ekspertów z takich dziedzin jak: media, nieruchomości, ubezpieczenia, , postanowiliśmy stworzyć propozycję wsparcia dla przedsiębiorców, tak powstał Projekt Online z Ekspertem – cykl poradników video oraz bezpłatnych konsultacji, gdzie jako przedsiębiorca możesz zyskać wsparcie w trudny okresie kryzysu gospodarczego. BEZPŁATNE KONSULTACJE, SESJE I DORADZTWO ON-LINE osobom potrzebującym

Online z Ekspertem

Klastry Polskie – Poznaj jakie możliwości dajce przyłączenie się do Klastrów Branżowych

Klastry branżowe to miejsca współpracy przedsiębiorstw, instytucji otoczenia biznesu i sektora badawczo rozwojowego, np. uczelni czy instytutów. Każda z tych grup podmiotów w klastrze realizuje określone cele związane ze swoją działalnością i uzupełnia się w zakresie narzędzi, wiedzy, integracji rozwiązań, zwiększając synergicznie potencjał jednostki, która korzysta ze współpracy. W klastrach nie tylko można podwyższać jakość swoich usług, ale można również zwiększać innowacyjność i tworzyć połączenia zmniejszające koszty. Korzystać z pozycjonowania swojej marki na rynku krajowym i międzynarodowym a także proponować narzędzia współpracy, które powodują większą integralność z otoczeniem społeczno-gospodarczym i naukowo badawczym.

KLASTRY POLSKIE

ECO SZCZECIN – ekologiczna świadomość i narzędzia dla zdrowia natury i życia ludzkiego

Eco Szczecin – to pierwszy etap Projektu ECO MIASTO. To program rozbudowy sieci przedsiębiorstw, które w ramach prowadzonej przez siebie działalności, są przedstawicielami jednego lub kilku z poniższych obszarów: Eco energetyka – Eco gospodarka – Eco lifestyle – Eco opady – Eco transport – Eco zdrowie i żywienie. Za pośrednictwem programu chcemy podwyższać świadomość mieszkańców z możliwości, które oferują lokalne firmy, instytucje otoczenia biznesu i uczelnie, a także wspierać w pozyskiwaniu środków finansowych przeznaczonych z funduszy krajowych i europejskich na te cele. W zależności od obszaru, podmioty biorące udział w programie, będą miały zapewnione miejsce w lokalnych bazach firm, z możliwością publikowania ofert swoich produktów i usług. Program ma charakter ogólnokrajowy i zapraszamy do współpracy wszystkie instytucje, które swoim potencjałem, wiedzą i doświadczeniem, będą mogły wspierać lokalne inicjatywy, lokalnych producentów, lokalne sieci sprzedaży.

ECO SZCZECIN

Eco Driving – Szkolenia z ekologicznej jazdy

ECO DRIVING to bezpieczna i płynna jazda ciężarówką, autobusem i samochodem, która niesie ze sobą znaczne oszczędności paliwa oraz części eksploatacyjnych. Szkolenie z jazdy ekonomicznej są rozwiązaniem dla firm z dużą i małą flotą samochodową, które chcą ograniczyć koszty związane ze używaniem własnego taboru. Dzięki szkoleniu zużycie paliwa może zmniejszyć się nawet o 20%, a eksploatacja maszyn o 40%! Więcej na:

ECO DRIVING

Eko System – Domowe systemy ekologiczne

Firma Eko System zajmuje się wdrażaniem systemów ekologicznych głównie na potrzeby budownictwa jednorodzinnego. Jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań odpowiadających za ogrzewanie pomieszczeń i wody użytkowej oraz dostarczanie taniej, ekologicznej energii elektrycznej. Buduje też przydomowe oczyszczalnie stanowiące alternatywę dla szamb. Działa na terenie Stargardu, Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Decydując się na współpracę z firmą Eko System, przyczyniają się Państwo do ochrony środowiska naturalnego. ponieważ firma prezentuje szereg rozwiązań ekologicznych, m.in. pozyskiwania energii elektrycznej poprzez przetwarzanie energii słonecznej. Dzięki ich zastosowaniu można uniezależnić się od dostawców prądu i znacząco obniżyć rachunki. 

EKO SYSTEM