Partnerzy

NASI PARTNERZY

PARTNERZY

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych partnerów. Znajdziesz tam rozwiązania które pomogą Ci jeszcze lepiej rozwinąć swój biznes czy karierę.

Akademia Managera – Nowoczesne Treningi dla Twojej kadry

Projekt Rozwojowy dla MŚP ze realizowany wsparciem do 80% ze środków BUR, którego  celem jest rozwinięcie potencjału kadr kierowniczych MŚP, poprzez podniesienie kompetencji menedżerów objętych wsparciem, poprzez refundację usług rozwojowych w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, w tym administrowania zasobami ludzkim. Projekt skierowany wyłącznie do kadra menadżerska, czyli właściciele MŚP, pracownicy MŚP zatrudnieni na stanowiskach kierowniczych, pracownicy MŚP, wobec których właściciele mają plany związane z awansem na stanowisko kierownicze. Założenia: Zwiększenie zysków firmy – Zwiększenie sprzedaży – Usprawnienie produkcji – Analizy i budowanie zespołów – Doradztwo w zakresie rekrutacji. Więcej na:

AKADEMIA MANAGERA

Online z Ekspertem – BMP i Partnerzy

We współpracy z koszalińską firmą szkoleniową BMP, oraz grupą doświadczonych trenerów biznesu, coachów i ekspertów z takich dziedzin jak: media, nieruchomości, ubezpieczenia, , postanowiliśmy stworzyć propozycję wsparcia dla przedsiębiorców, tak powstał Projekt Online z Ekspertem – cykl poradników video oraz bezpłatnych konsultacji, gdzie jako przedsiębiorca możesz zyskać wsparcie w trudny okresie kryzysu gospodarczego. BEZPŁATNE KONSULTACJE, SESJE I DORADZTWO ON-LINE osobom potrzebującym

Online z Ekspertem

Eco Driving – Szkolenia z ekologicznej jazdy

ECO DRIVING to bezpieczna i płynna jazda ciężarówką, autobusem i samochodem, która niesie ze sobą znaczne oszczędności paliwa oraz części eksploatacyjnych. Szkolenie z jazdy ekonomicznej są rozwiązaniem dla firm z dużą i małą flotą samochodową, które chcą ograniczyć koszty związane ze używaniem własnego taboru. Dzięki szkoleniu zużycie paliwa może zmniejszyć się nawet o 20%, a eksploatacja maszyn o 40%! Więcej na:

ECO DRIVING

Eko System – Domowe systemy ekologiczne

Firma Eko System zajmuje się wdrażaniem systemów ekologicznych głównie na potrzeby budownictwa jednorodzinnego. Jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań odpowiadających za ogrzewanie pomieszczeń i wody użytkowej oraz dostarczanie taniej, ekologicznej energii elektrycznej. Buduje też przydomowe oczyszczalnie stanowiące alternatywę dla szamb. Działa na terenie Stargardu, Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Decydując się na współpracę z firmą Eko System, przyczyniają się Państwo do ochrony środowiska naturalnego. ponieważ firma prezentuje szereg rozwiązań ekologicznych, m.in. pozyskiwania energii elektrycznej poprzez przetwarzanie energii słonecznej. Dzięki ich zastosowaniu można uniezależnić się od dostawców prądu i znacząco obniżyć rachunki. 

EKO SYSTEM