Open Mindset

Cykl Wydarzeń Rozwojowo – Networkingowych OPEN MINDSET

7 wyjątkowych spotkań, podczas których, w zaledwie 4 h, połączymy idee networkingu, warsztatów i mini prelekcji. Każde ze spotkań to krótkie, merytoryczne warsztaty, nastawione są na przekazanie praktycznej wiedzy, a jednocześnie dostarczenie niekonwencjonalnych rozwiązań, o które ciężko w tradycyjnym systemie edukacji.

Wydarzenia skierowane są do osób ceniących rozwój swoich sieci kontaktów i biznesów, poprzez angażowanie się w budowanie trwałych i wartościowych relacji. Spotkania mają zachęcić do otworzenia się na nowe możliwości, zarówno na przestrzeni rozwoju osobistego jak i rozwoju kariery i biznesu.

Spotkania pod wspólnym tytułem Open Mindset mają zachęcić do otworzenia się na nowe możliwości, zarówno na przestrzeni rozwoju osobistego jak i rozwoju kariery czy biznesu. Celem wydarzeń jest zbudowanie przestrzeni dla osób ceniących sobie rozwój swoich sieci kontaktów poprzez angażowanie się w budowanie trwałych i wartościowych relacji.

Dlatego zamiast jednego bloku networkingowego prezentujemy dwa, pierwszy na krótką, 2 minutową prezentację dla zainteresowanych, dla ułatwienia można wybrać odpowiedz na wybrane pytania. Oraz drugi, który poświęcony jest na rozmowy kuluarowe, dające okazję na lepsze poznanie się, wymianę pomysłów i doświadczeń, sprawdzenie w jaki sposób możemy sobie wzajemnie pomóc i wspierać w ich realizacji.

Linki do wydarzeń:

Open Mindset – Myśl Inaczej

Open Mindset – Otoczenie ma Znaczenie

Open Mindset – Energia Dobrych Myśli

Open Mindset – Ekscytujący Stres

Open Mindset – Magia Chaosu

Open Mindset – Nadzwyczajny Element

Open Mindset – Zaginanie Rzeczywistości

Przykładowa Agenda Spotkań:

16.45 Rejestracja Uczestników

17.00 Wprowadzenie, Powitanie Partnerów

17.10 Networking – Poznanie Uczestników

18.00 Workshop – część warsztatowa

18.50 Przerwa

19.00 Networking – Rozmowy Kuluarowe

20.00 Workshop – część warsztatowa

20.50 Podsumowanie i Podziękowanie

21.00 ZakończeniePobierz cały katalog – PDF