Dla Biznesu

W dzisiejszy czasach kreowanie i prowadzenie biznesu oraz dbanie o wysoką pozycję na rynku jest jednym z najbardziej wymagających, a jednocześnie satysfakcjonujących wyzwań, z jakimi możesz się zmierzyć. Mindset Akademia przygotowała z myślą o ambitnych przedsiębiorcach i właścicielach firm, którzy rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie i swojej organizacji w zakresie kompetencji miękkich, szereg usług, od indywidualnych pojedynczych spotkać, przez różne formy warsztatów po pełne programy rozwojowe dla całego biznesu.

Współpraca skupia się na dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w celu budowaniu przewagi na rynku poprzez zwiększanie efektywności osobistej, skutecznego wykorzystania swoich mocnych stron oraz intuicji w procesie podejmowania lepszych decyzji. Zadaniem szkoleń i współpracy jest rozwój i poprawa konkurencyjności przedsiębiorców przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem.

Współpraca skupia się na kreowaniu nowej rzeczywistości biznesowej w szczególności efektywniejszego zastosowania już posiadanych umiejętności twardych i know-how. Niezbędnym elementem jest sworznie klarownej wizji przyszłości oraz określanie własnych kierunków działania opartych o system wartości. Pomaga zadbać o zdrowie fizyczne oraz mentalne, również poprzez lepsze zarządzanie stresem oraz lepszą równowagę między życiem biznesowym a osobistym. Trening wyposaża w praktyczne narzędzia, niezbędne do rozbudowy i rozwoju firmy.

Szkolenia dla Biznesu

Smart Biznes Mindset – Indoor and Online Workshop – SZCZEGÓŁY

Mindset Coaching – Indywidualne pojedyncze spotkanie biznesowe  MC60 MC90   MCOnline60  MCOnline90

Biznes Mindset Trening – Indywidualny 2 miesięczny program rozwojowy  BMT60  BMT90   BMTOnline60  BMTOnline90

Mindset PRO – Indywidualny program rozwojowy dla Twojego Biznesu – Indywidualna Wycena

Udział w wydarzeniach otwartych:

Open Mindset – Wydarzenie Networkowo – Rozwojowe – kup bilety

Open Mindset – Zostań Partnerem STARTER – GROW – THINK BIG

Sprawdź również ofertę Indywidualną i niespodzianki od naszych partnerów.